Хебеи Мутиан Солар Енерги Тецхнологи Девелопмент Цо., Лтд. је један од најпоузданијих произвођача и добављача Солис 5-10 високонапонског претварача у Кини, такође подржава прилагођену услугу. Добродошли да купите напредни Солис 5-10 високонапонски инвертер на лагеру из наше фабрике.
Зашто изабрати нас?
1. Доказана стручност преко 15 година у соларној делатности:
Наша фирма је специјализована за пројектовање претварача за комуналне пројекте и има доказану историју од преко 500 МВ инсталираног капацитета. Финансирање истраживања и развоја: Годишње улагање у истраживање и развој од 15% бруто прихода, помаже нам да будемо у току са новим трендовима у мрежи (виртуелне електране).
2. Глобална логистичка мрежа складишта:
Коришћење 3 чворишта у Кини, Европи и САД за брза времена испоруке. Царина: Царински стручњаци рукују документацијом за увоз/извоз да би елиминисали кашњења.
3. Подршка{1}}центрирана на клијента 24/7 техничка подршка:
Вишејезични инжењери обезбеђују решавање проблема и ажурирања фирмвера. Групни попусти: Флексибилне цене за поруџбине веће од 500 (100-250 јединица доступни су попусти на основу количине).
Опис производа
шта је Солис 5-10 високонапонски инвертер?

Солис Инвертер је дизајниран посебно за велике системе соларне енергије, балансирајући високо-квалитетне перформансе и поузданост за комерцијалну и индустријску употребу и скалабилност за будуће додатке система. Овај инвертер је дизајниран да задовољи високе захтеве данашњих фотонапонских инсталација, користећи најсавременију ПВ инвертерску технологију за принос енергије у комбинацији са трајним индустријским стилом. Инвертер је дизајниран да се повеже са соларним низовима који оптимизују принос енергије на основу локације локације, доступности соларних ресурса, излаза из модула и ограничења инсталације фотонапонских система специфичних за локацију{3}}.
које су предности инвертера?
1. Исплатива{1}}енергетска решења
Смањени системски губици:Алгоритми унутар претварача оптимизују АЦ-у-ДЦ конверзију смањујући губитке са 3%-5%.
Флексибилност у опцијама монтаже:Доступна три начина за монтажу инвертера су зид, стуб и прилагођени сталак у зависности од ограничења вашег радног места.
2. Напредно праћење
Аналитика у облаку{0}}:Provides insights into performance metrics, fault detection, and maintenance alerts via a user-friendly dashboard.
Упозорења о превентивном одржавању:Рано идентификује потенцијалне проблеме (нпр. прегревање претварача), смањујући трошкове поправке за 25%.
3. Одрживост
Производња без отпада:Производни процес користи рециклирани материјал у комбинацији са енергетски ефикасним процесима који су у складу са еколошким, друштвеним и владиним (ЕСГ) циљевима.
Карактеристике подршке за мрежу:Способност подржавања регулације напона и стабилизације фреквенције ради побољшања отпорности електричне мреже.
Које су карактеристике Солис 5-10 високонапонског претварача?
1. Висока ефикасност и перформансе
Смарт МППТ технологија:Користи напредне алгоритме за праћење максималне снаге да би максимизирао излаз из соларних панела како би произвео више енергије из панела без обзира на то колико сунчеве светлости пада на панеле. Ово омогућава соларним панелима да обезбеђују енергију доследно без обзира на ниво светлости која сија на панелима.
Компатибилност широког напона:Опсег улазног напона претварача омогућава компатибилност са широким спектром типова соларних панела и захтевима мреже.
Мали губитак снаге:Ефикасан термички дизајн и елементи дизајна са малим губицима{0}}конверзије{1}}смањују губитак енергије како би се постигао највиши ниво ефикасности у индустрији.
Зашто је важно:A more efficient inverter will provide a higher return on investment (ROI) to the customer, as independent research has shown that there is a 5-10% increase in energy output for inverters >96% ефикасан у поређењу са онима са нижом ефикасношћу.
2. Скалабилност и интеграција
Модуларни дизајн:Омогућава паралелне операције за проширене могућности без редизајнирања целог система. Модуларни системи се неприметно повезују са батеријама и паметним системима за управљање енергијом.
Комуникациони протоколи:Инвертори су компатибилни са постојећим СЦАДА, Модбус и СНМП уређајима за праћење{0}}у реалном времену и приступ аналитичким подацима.
Зашто је ово важно:Скалабилност је критична у великим развојима. Са модуларним дизајном, фазна имплементација смањује почетне капиталне трошкове за 20%-30% у поређењу са традиционалним дизајном.
3. Усклађеност и безбедност
Глобални сертификат: ЦЕ, ИЕЦ 62109, УЛ 1741 и мрежни код у складу са стандардима Европе, Северне Америке и Азије{2}}Пацифика.
ЕМЦ усклађен: Испуњавате или премашите међународне стандарде за електромагнетне сметње тако да не ометате осетљиве апликације. Разлози за куповину: Наши сертификати вам показују да су наши производи на листи УЛ, да се могу користити са било којим другим уређајем са листе УЛ, да су у складу са свим националним законима и помажу да се одговорност сведе на минимум.
Осигурање производње

1. Стање---уметничке производње
Аутоматска производња:Роботско заваривање и прецизна калибрација обезбеђују исти производ у сваком производном циклусу и помажу у производњи више од 10.000 производа месечно.
Кућно{0}}тестирање:Спроведено је ригорозно тестирање злоупотребе (тестирање вибрација и термички циклус) како би се осигурало да ће претварачи исправно радити под веома високим и ниским радним условима.

2. Контрола квалитета
100% сагоревање-у тестирању:Сви претварачи раде непрекидно 72 сата пре него што буду испоручени купцима како би се осигурало да неће отказати након инсталације.
ИСО 9001 сертификован:ИСО 9001 сертификат се добија праћењем строгих процедура и протокола за осигурање квалитета који омогућавају максималну следљивост и одговорност.

3. Услуге прилагођавања
ОЕМ/ОДМ програми:Прилагођавање брендирања, фирмвера и паковања захтевима купаца.
Усклађеност локалног тржишта:Сви производи испуњавају сертификате локалног тржишта и оцене напона (ИЕЦ вс. НЕЦ).
Закључак
Високонапонски претварач Солис 5-10 је решење за будућност и стратегију за велепродајне клијенте који траже ефикасност, скалабилност и усклађеност. Инвертер испоручује највећу јединичну цену и вредност након недеља ригорозног тестирања и доприноса истраживању и развоју, наши производи и компанија ће обезбедити ненадмашну вредност нашим клијентима на конкурентном соларном тржишту широм света. Партнери ће активно подржавати соларне велепродајне клијенте у успешном достизању и превазилажењу њихових потреба добављача енергије у годинама које долазе.
Popularne oznake: Солис 5-10 Хигх Волтаге Инвертер, Кина Солис 5-10 Хигх Волтаге Инвертер произвођачи, добављачи, фабрика
параметри производа
| ЛИСТА ПОДАТАКА | С6-ЕА3П(5-10)КАА-НВ-НД-Х | |||
| Модели | 5K | 6K | 8K | 10K |
| Батерија | ||||
| Тип батерије | Ли-јон | |||
| Опсег напона батерије | 120 - 600 V | |||
| Макс. снага пуњења / пражњења | 5 кВ | 6 кВ | 8 кВ | 10 кВ |
| Струја пуњења / пражњења | 0 - 25 A | 0 - 50 A | ||
| Баттери Исц | 80 A | |||
| Комуникација | ЦАН / РС485 | |||
| Излаз наизменичне струје (на страни мреже) | ||||
| Називна излазна снага | 5 кВ | 6 кВ | 8 кВ | 10 кВ |
| Макс. привидна излазна снага | 5 кВА | 6 кВА | 8 кВА | 10 кВА |
| Називни напон мреже | 3/Н/ПЕ, 380 В / 400 В | |||
| Опсег напона мреже | 320 - 460 V | |||
| Називна фреквенција мреже | 50 Хз / 60 Хз | |||
| Називна излазна струја мреже | 7.6 A / 7.2 A | 9.1 A / 8.7 A | 12.2 A / 11.5 A | 15.2 A / 14.4 A |
| Макс. излазна струја | 7.6 A / 7.2 A | 9.1 A / 8.7 A | 12.2 A / 11.5 A | 15.2 A / 14.4 A |
| Фактор снаге | >0,99 (0,8 водећих - 0.8 заостајања) | |||
| ТХДи | < 3% | |||
| Улаз наизменичне струје (на страни мреже) | ||||
| Макс. улазна снага | 7,5 кВ | 9 кВ | 12 кВ | 15 кВ |
| Називна улазна струја | 11.4 A | 13.8 A | 18.2 A | 22.8 A |
| Називни улазни напон | 3/Н/ПЕ, 380 В / 400 В | |||
| Називна фреквенција | 50 Хз / 60 Хз | |||
| Ефикасност | ||||
| ефикасност ЕУ | 97.51% | |||
| БАТ напуњен / испражњен до АЦ мак. ефикасност | 97.50% | |||
| Заштита | ||||
| Заштита од{0}}отока | Да | |||
| Заштита од прекомерне струје | Да | |||
| Заштита од кратког споја | Да | |||
| Заштита батерије уназад | Да | |||
| Класа заштите / Категорија пренапона | И / ИИ (батерија), ИИИ (главни) | |||
| Општи подаци | ||||
| Димензије (Ш × В × Д) | 600 × 500 × 210 мм | 600 × 500 × 230 мм | ||
| Тежина | 24,3 кг | 26,9 кг | ||
| Топологи | Без трансформатора | |||
| Сопствена{0}}потрошња (ноћ) | < 25 W | |||
| Опсег радне температуре околине | -25 ~ +60°C (>смањење од 45 степени) | |||
| Релативна влажност | 0 - 95% | |||
| Заштита од уласка | ИП66 | |||
| Емисија буке (типично) | < 46.9 dB(A) | |||
| Концепт хлађења | Природно хлађење | |||
| Макс. радна висина | 4000 m | |||
| Стандард прикључка на мрежу | ВДЕ-АР-Н 4105/ЕН 50549-10 и ЕН 50549-1/ЕН50549СВ/ЕН 50549ФИ/ДК1 и ДК2 | |||
| Безбедносни стандард | ИЕЦ/ЕН 62109-1/-2, ИЕЦ/ЕН 61000-6-1/-3 | |||
| Карактеристике | ||||
| ДЦ прикључак | Утикач за брзо повезивање | |||
| АЦ прикључак | Утикач за брзо повезивање | |||
| Дисплаи | ЛЕД индикатор & Блуетоотх + АПП | |||
| Комуникација | ЦАН, РС485, Опционо: Ви-Фи, Целлулар, ЛАН | |||







