Хебеи Мутиан Солар Енерги Тецхнологи Девелопмент Цо., Лтд. је један од најпоузданијих произвођача и добављача солис претварача за складиштење енергије у Кини, такође подржава прилагођену услугу. Добродошли да купите напредни солис претварач за складиштење енергије на лагеру из наше фабрике.
Зашто изабрати нас?
Купци на велико траже добављаче који су показали производне могућности. Због тога верујемо да смо јединствена вредносна понуда.
А. Стање-у--објектима за уметничку производњу
Линије са сертификатом ИСО 9001: Аутоматизоване СМТ (технологија површинске монтаже) линије гарантују тачно постављање СМТ компоненти што резултира<0.1% defect rate.
100% сагоревање-У тестирању: Свака јединица је подвргнута 72-часовном непрекидном тестирању на стрес при максималном оптерећењу да би почела да покаже поузданост.
Б. Вертикална интеграција
Ин-Истраживање и развој компаније: Наменски скуп од 50 инжењера тренутно се фокусира на оптимизацију топологије, што резултира смањењем губитка енергије од 15% у једној од наших најновијих итерација.
Контролисана набавка: Стратешка партнерства са Тиер-1 добављачима (нпр. Инфинеон, Висхаи) гарантују униформност компоненти и ниске трошкове.
Ц. Глобална усклађеност
Производимо у складу са РоХС/РЕАЦХ; у производњи се не користе опасни материјали, што је кључно за сервисирање купаца широм ЕУ и Северне Америке.
Имамо локална складишта у Европи, Азији и Северној Америци што значи да можемо да испоручимо у року од 7 – 14 дана.
Д. Иницијативе одрживости
Зеро{0}}Производња без отпада: Сваког месеца 95% производног отпада се рециклира у складу са ЕСГ позицијама наших глобалних клијената.
Енергетски ефикасан: Објекат се напаја соларном енергијом, што је смањење угљичног отиска за 60%, што је привлачно купцима који воде рачуна о животној средини.
Опис производа
шта је Солис Енерги Стораге Инвертер?

Наш Солис енергетски претварач је дизајниран за поуздане перформансе и пружа висок ниво ефикасности и флексибилности у пројектима соларне енергије. Са својом напредном технологијом и робусном конструкцијом, овај инвертер је идеална основа за испоруку одличне вредности и систем интеграторима и пројектантима, као и добављачима енергије. У наставку наводимо важне карактеристике и предности које ће помоћи да овај претварач постане основа за многе велике- соларне пројекте.
КарактеристикеСолис инвертер за складиштење енергије
1. Поузданост и издржљивост без премца
Подаци са терена са инсталација широм света извештавају о 99,8% непрекидног рада, минимизирајући трошкове одржавања клијената и застоје.
Сертификати (ИЕЦ 6210, УЛ 1741) потврђују усклађеност са међународним мерама безбедности и перформанси.
2. Супериорна ефикасност и излазна снага
Смарт МППТ технологија: Пратите прикупљање енергије под делимично засенченом/променљивом сунчевом светлошћу. Алгоритми брзо мењају улазне параметре да би оптимизовали укупну производњу, без потребе за ручним прилагођавањем.
Висока ефикасност конверзије: Затим конвертујемо, достижемо ефикасност до 98,5% (као што је тестирано према стандардима перформанси ИЕЦ 61683), минимизирајући губитке енергије током ДЦ-АЦ конверзије.
Као опште правило, у већим системима, постизање повећања ефикасности од 1% значи на хиљаде људи и долара годишње уштеде енергије-као пример; за електрану од 1 МВ, приближно 1500 кВх/годишње по 1% повећања ефикасности.
Динамичка корекција фактора снаге (0,95 што доводи до 0,95 заостајања) користи пројектима на нивоу комуналних предузећа, обезбеђујући стабилност мреже.
3. Беспрекорна интеграција мреже и компатибилност
Опција широко распрострањеног напона: Омогућава опсеге улазног напона од 29,9 В до 60 В ДЦ, што омогућава перформансе у различитим конфигурацијама батерија батерија (оловна-киселина, литијум-јонска итд.).
Мрежа-Могућност формирања: Може да ради независно у микромрежи, омогућавајући кориснику да се не ослања на изворне изворе енергије. Напредна безбедносна заштита од-острвовања ће заштитити вас и ваш систем када се културна мрежа сруши.
4. Модуларни дизајн и скалабилност
Могућност додавања већ инсталираном капацитету коришћењем плуг-анд-архитектуре (до 60 кВ по модулу) значи да се ове модуларне јединице могу користити или током фазног постављања или за будуће надоградње компоненти.
Оптимизована радна температура (чак и при пуном оптерећењу) постигнута помоћу принудног{0}}хлађења ваздуха и алуминијумских хладњака.
5. Напредно праћење и дијагностика
Све у свему, на пример, коришћењем алата за предвиђање одржавања, наши купци су смањили своје трошкове одржавања и одржавања за 30%.
Можемо да радимо са{0}}платформама трећих страна као што је Сцхнеидер Елецтриц ЕцоСтрукуре за централизована решења за управљање енергијом.
предности Солис Енерги Стораге Инвертера
Солис Енерги Стораге Инвертер је више од производа - то је решење за систем-омогућавање. Користећи ефикасност, скалабилност и интелигенцију, С6-ЕХ3П решава изазове великих соларних имплементација:
Уштеде трошкова:Уштедите на трошковима БОС (равнотежа система) кроз једноставнији дизајн са мање застоја.
Ублажавање ризика:Снажне карактеристике заштите и глобални сертификати значе усклађеност са било којом јурисдикцијом.
Будући{0}}Произведени докази:Модуларне надоградње и софтверски{0}}дефинисана контрола стварају-инвестицију која је отпорна на будућност против промена стандарда мреже.
За велетрговце и произвођаче оригиналне опреме, рад са произвођачем који може произвести ненадмашне техничке вредности и флексибилне оперативне предности је обавезан. Са 2,000+ инсталације у 30+ земљама, постоји довољно доказа који подржавају Солис-ове претвараче за напајање енергије без гасова стаклене баште-. Хајде да радимо заједно да водимо у следећу генерацију соларне енергије.
Popularne oznake: солис претварач за складиштење енергије, Кина солис претварач за складиштење енергије произвођачи, добављачи, фабрика
Спецификација претварача за складиштење енергије Солис
- Подржава ПВ улаз до 100кВ, максимизирајући коришћење соларне енергије
- Подржава максималну улазну струју струне од 21А, обезбеђујући компатибилност са фотонапонским модулима велике{1}}
- Компатибилан са модулима батерија од 100–314 Ах, смањујући укупне трошкове система
- Подржава брзо пуњење батерије са максималном струјом пуњења од 168А
- Два независна прикључка за батерије за флексибилне конфигурације и лако проширење капацитета
- Испоручује 160% преоптерећења за 2 с у офф-мрежном режиму, обезбеђујући стабилно покретање великих оптерећења
- Нуди флексибилну контролу за слабу мрежу и{0}}хибридне сценарије генератора, смањујући трошкове улагања
- СолисЦлоуд: Паметан даљински управљач, оптимизација вештачке интелигенције и тренутно решавање проблема - све на једној платформи
- Интегрише ПВ и складиште за управљање потражњом и функције против-обрнутог тока
- Пружа динамичку компензацију реактивне снаге за побољшање фактора снаге мреже и смањење трошкова реактивне снаге
- Подржава и једносмерну и наизменичну спрегу, за флексибилна накнадна опремања и проширења система
- Осигурава поуздано резервно напајање у различитим сценаријима кроз управљање резервом батерије
- Продужује време испоруке за критична оптерећења уз интелигентно одређивање приоритета оптерећења
- Нуди свестрани интерфејс три-у-један за беспрекорну интеграцију на-мрежних фотонапонских, ветрогенератора и дизел генератора
- Остварује- и ван-мрежне прелазе за мање од 10 мс, обезбеђујући непрекидно напајање
- Подржава паралелни рад са више{0}} јединица до 600кВ (Солис СТС орман се препоручује за системе преко 6 јединица)
параметри Солис Енерги Стораге Инвертера
| ЛИСТА ПОДАТАКА | С6-ЕХ3П(29.9-60)КХ(21А) | |||||
| Модели | 29.9K | 30K | 40K | 49K | 50K | 60K |
| Улаз ДЦ (ПВ страна) | ||||||
| Препоручена макс. Величина ПВ низа | 59,8 кВ | 60 кВ | 80 кВ | 98 кВ | 100 кВ | 100 кВ |
| Макс. употребљива ПВ улазна снага | 59,8 кВ | 60 кВ | 80 кВ | 98 кВ | 100 кВ | 100 кВ |
| Макс. улазни напон | 1000 V | |||||
| Називни напон | 600 V | |||||
| Напон{0}}покретања | 180 V | |||||
| МППТ опсег напона | 150 - 850 V | |||||
| Макс. улазна струја | 3 × 42 A | 4 × 42 A | ||||
| Макс. струја по једносмерном улазу | 42 A | |||||
| Макс. струја кратког споја | 3 × 60 A | 4 × 60 A | ||||
| МППТ број / Макс. број улазних низова | 3 / 6 | 4 / 8 | ||||
| Батерија | ||||||
| Тип батерије | Ли-јон | |||||
| Опсег напона батерије | 150 - 800 V | |||||
| Макс. струја пуњења / пражњења | 80 A × 2 | 84 A × 2 | ||||
| Број прикључака за батерије | 2 | |||||
| Макс. снага пуњења / пражњења сваког улаза | 32,1 кВ | 33 кВ | 35 кВ | |||
| Комуникација | ЦАН / РС485 | |||||
| Излаз наизменичне струје (резервна{0}}копија) | ||||||
| Називна излазна снага | 29,9 кВ | 30 кВ | 40 кВ | 49 кВ | 50 кВ | 60кВ |
| Макс. привидна излазна снага | 1,6 пута називне снаге, 2 с; 1,5 пута називне снаге, 10 с | |||||
| Назад{0}}време пребацивања | < 10 ms | |||||
| Називни излазни напон | 3/Н/ПЕ, 220 В / 380 В, 230 В / 400 В | |||||
| Називна фреквенција | 50 Хз / 60 Хз | |||||
| ТХДв (@линеарно оптерећење) | < 2% | |||||
| Улаз наизменичне струје (на страни мреже) | ||||||
| Макс. улазна струја | 90.8 A / 86.4 A | 91.2 A / 86.6 A | 121.6 A / 115.4 A | 149 A / 141.4 A | 152 A / 144.4 A | 152 A / 152 A |
| Улаз наизменичне струје (генератор) | ||||||
| Макс. улазна снага | 29,9 кВ | 30 кВ | 40 кВ | 49 кВ | 50 кВ | 60 кВ |
| Називна улазна струја | 45.4 A / 43.2 A | 45.6 A / 43.3 A | 60.8 A / 57.7 A | 74.5 A / 70.7 A | 76 A / 72.2 A | 91.2 A / 86.6 A |
| Називни улазни напон | 3/Н/ПЕ, 220 В / 380 В, 230 В / 400 В | |||||
| Називна улазна фреквенција | 50 Хз / 60 Хз | |||||
| Излаз наизменичне струје (на страни мреже) | ||||||
| Називна излазна снага | 29,9 кВ | 30 кВ | 40 кВ | 49 кВ | 50 кВ | 60 кВ |
| Макс. привидна излазна снага | 29,9 кВА | 30 кВА | 40 кВА | 49 кВА | 50 кВА | 60 кВА |
| Називни напон мреже | 3/Н/ПЕ, 220 В / 380 В, 230 В / 400 В | |||||
| Називна фреквенција мреже | 50 Хз / 60 Хз | |||||
| Називна излазна струја мреже | 45.4 A / 43.2 A | 45.6 A / 43.3 A | 60.8 A / 57.7 A | 74.5 A / 70.7 A | 76 A / 72.2 A | 91.2 A / 86.6 A |
| Фактор снаге | >0,99 (0,8 водећих - 0.8 заостајања) | |||||
| ТХДи | < 3% | |||||
| Ефикасност | ||||||
| Макс. ефикасност | 97.7% | |||||
| ефикасност ЕУ | 97.3% | |||||
| Ефикасност пуњења батерије | 98.5% | |||||
| Ефикасност пражњења батерије | 97.5% | |||||
| Заштита | ||||||
| Заштита од пренапона | ДЦ Тип ИИ / АЦ Тип ИИ | |||||
| Заштита излаза преко струје | Да | |||||
| Интегрисани ДЦ прекидач | Да | |||||
| ДЦ заштита{0}}обрнути поларитет | Да | |||||
| Класа заштите / Категорија пренапона | И / ПВ ИИ, батерија ИИ, АЦ ИИИ | |||||
| Интегрисани АФЦИ 2.0 | Опционо | |||||
| Општи подаци | ||||||
| Макс. дозвољена неравнотежа фаза (мрежа и резервна-копија) | 100% | |||||
| Макс. снага по фази (мрежа и резервна-копија) | 33% | |||||
| Димензије (Ш × В × Д) | 530 × 880 × 290 мм | |||||
| Тежина | 76 кг | |||||
| Топологи | Без трансформатора | |||||
| Опсег радне температуре околине | -25 ~ +60 степени | |||||
| Релативна влажност | 0 - 100% | |||||
| Заштита од уласка | ИП66 | |||||
| Концепт хлађења | Интелигентно{0}}хлађење вентилатором | |||||
| Макс. радна висина | 4000 m | |||||
| Стандард прикључка на мрежу | Г99, ВДЕ-АР-Н 4105/ВДЕ В 0124, ЕН 50549-1/ЕН 50549-10, ПТПиРЕЕ, ВДЕ 0126/КСП Ц15/ВФР:2019, НТС 631/РД 2499/0РД 0-21, Ц10/11, НРС 097-2-1, ТОР, ЕИФС 2018.2, ИЕЦ 62116, ИЕЦ 61727, ДЕВА, МЕА, ПЕА, ПОРТАРИА Нº 140/ПОРТАРИА Нº 515 | |||||
| Сигурносни / ЕМЦ стандард | ИЕЦ/ЕН 62109-1/-2, ИЕЦ/ЕН 61000-6-2/-4, ЕН 55011 | |||||
| Карактеристике | ||||||
| ПВ прикључак | МЦ4 конектор | |||||
| Повезивање батерије | Терминални конектор | |||||
| АЦ прикључак | ОТ терминал | |||||
| Дисплаи | 7,0" ЛЦД екран и Блуетоотх + АПП | |||||
| Комуникација | ЦАН, РС485-115200, Опционо: Ви-Фи, Целлулар, ЛАН | |||||







